Тури вихідного дня на Закарпаття. (Виїзди по четвергам)

Тури вихідного дня на Закарпаття. (Виїзди по четвергам)

ЧЕТВЕРГ 18-30 посадка туристів в м. Києві (станція метро Житомирська, біля автосалону «INFINITI»)
21-00 посадка туристів в м. Житомир (автозаправка БРСМ навпроти автовокзалу)
П’ЯТНИЦЯ ≈ 9-00 год. Прибуття в с. Верхні Ворота поселення в готелі  «Троянда» (номера зі всіма зручностями)

3 ДНІ

Немає можливості поїхати в відпустку? Тур вихідного дня саме для тебе!

ЗАКАРПАТТЯ

Найколоритніша перлина України.

СУПЕР ЦІНА!

Ми пропонуємо ціни доступні кожному.

Варіанти проживання в с. Верхні Ворота:


Готель «Троянда» (2-х, 3-х, 4-х місні номера зі зручностями)

Програма туру на Закарпаття:

Автобусно-пішохідна екскурсія з відвідуванням гірськолижного курорту «Пилипець»:
підйом на панорамному підйомнику на оглядовий майданчик гори Гимба (1491 м.).
На г. Гимба  відвідування чайовні «Сурія», де у Вас буде змога скуштувати місцевих трав’яних настоїв, власноруч додати елемент інтер’єру за допомогою паперу і фарб та поринути у атмосферу місцевого життя.
Відвідування водоспаду Шипіт
Унікальний водоспад Шипіт — один з найбільш повноводних і найпрекрасніших водоспадів не тільки Закарпаття, а й усієї України: виблискуючими каскадами вода падає з висоти 14 метрів.
Далі по програмі туру заїдемо в закарпатське село Келечин, де знаходиться одне з найбільших на Україні родовищ залізистих мінеральних вод. В околицях села Келечин знаходяться три мінеральних джерела, мінеральна вода яких відрізняється дуже оригінальним і яскраво вираженим смаком і … кольором — яскраво-оранжевим.

Відправлення в м. Сойми, дегустація мінеральної води.
На зворотньому шляху заїдемо в Закарпатське село Келечин, де знаходиться одне з найбільших на Україні родовищ залізистих мінеральних вод. В околицях села Келечин знаходяться три мінеральних джерела, мінеральна вода, яких відрізняється дуже оригінальним і яскраво вираженим смаком і … кольором — яскраво-оранжевим. Видовище фантастичне: мінералка витікає в струмок, роблячи його абсолютно помаранчевим!Відправлення на ще одну перлину Закарпаття о. Синевір
Синевір  — найбільше озеро Українських Карпат. Розташоване в Міжгірському районі Закарпатської області, в гірському масиві Внутрішні Ґорґани. Входить до складу Національного природного парку «Синевир».
Реабілітаційний центр бурого ведмедя. Де знаходяться тварини, які були вилучені з приватних зоопарків, які не відповідали умовам для іх утримання.
На території цента зараз знаходиться 12 ведмедів, які спокійно гуляють по території заповідника.
Вечеря. Вільний час (за бажанням відвідування сауни, відправлення на форелеву ферму, де у кожного буде змога власноруч зловити форель, а власник ферми за декілька хвилин для Вас її приготує на вугіллі).

СУБОТА
Сніданок.
Відправлення на екскурсію:
«Замок Шенборнів«
Виїзд в м. Берегово. Невід’ємною частиною історії міста є виноробство. Ще в період з XVII по першу половину XX століття в основі, оточуючих місто пагорбів були вирубані великі винні підвали. Відвідування одного з таких підвалів — частина запланованої нами екскурсії «Дегустація Закарпатських вин». Відвідаємо «Старий підвал», розташований в горі, по якій колись проходили північні кордони Римської імперії, і має солідний вік — понад 300 років.
Дегустація традиційних закарпатських вин, натурального соку і страв, а також огляд старовинного чинного винного підвалу і пристроїв для приготування вина і, звичайно ж, придбання вподобаних сортів вина — ось мета цієї екскурсії.
Завершенням цього екскурсійного дня стане відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття в с. Косино.
На території комплексу «Термальні води «Косино» розміщені сім басейнів, п’ять з них термальні. Температура в термальних басейнах +41 ° C. Термальні води в селі Косино, за складом є унікальними не тільки в Україні, а й у всій Європі за винятком води, якою лікуються у всесвітньо відомому санаторію «Гайдусобосло» (Угорщина).
Косино – 7 басейнів + 7 саун = 7 задоволень.
Повернення в готель. Вечеря. Вільний час (за бажанням відвідування сауни).

НЕДІЛЯ
Сніданок. Звільнення номерів.
Відвідування бункера «Лінії Арпада»; у Верхній Грабівниці — військовий оборонний об’єкт часів Другої світової війни, викопаний у горі, на глибині 100 м, угорцями під керівництвом німців
Довжина тунелів — майже кілометр. Під землею є джерело чистої питної води. Під час війни бункер використовувався як госпіталь, склад продуктів і боєприпасів та ін. За деякими даними, це найбільший військовий бункер у Європі, який зберігся до наших днів.
Зараз бункер є однією зі складових всіх туристичних маршрутів, до яких так само сміливо можна віднести і відвідування санаторію «Квітка Полонини».
Продовженням нашого екскурсійного дня стане санаторій «Квітка Полонини».
Санаторій «Квітка Полонини» знаходиться в тихій сільській місцевості, в долині річки Пиня, в оточенні гір, альпійських лугів і хвойно-листяного лісу, розміщений у парковій зоні, площею 10 га.
Санаторний парк — справжній оазис, окрасою якого слугують цінні та екзотичні види листяних і хвойних дерев, квітучі і декоративні кущі, клумби і оригінальні скульптурні форми, міні-озера з лататтям, затишні альтанки і лавки. Все це спонукає до прогулянок та відпочинку. На території здравниці створені два штучні озера, в яких любителі риболовлі можуть впіймати коропа чи білого амура. Обід (факультативно).
Відправлення в м. Львів.
20:00 Виїзд в м. Житомир / Київ.

ПОНЕДІЛОК: 
01:00 — 02:00 —  — прибуття в Житомир, 03:00 — 04:00 прибуття до Києва

Вартість туру:

2300,00грн. — виїзд з Житомира

2500,00грн. — виїзд із Києва

У вартість туру входить:

Проїзд комфортабельним автобусом єврокласу по маршруту: Київ-Житомир-Воловець-Житомир-Київ, проживання, 3 сніданки\2 вечері, медичне страхування, супровід по маршруту.

Додатково сплачується:
транспортно-екскурсійні послуги (350,00 грн з людини за всі три дні); вхідні квитки на екскурсійні об’єкти (Термальні басейни 450 грн., Замок Шенборна 20грн., Замок Паланок 50грн., водоспад Шипіт 10грн., дегустація вин, Лінія Арпада 70грн); обіди.

Також додатково оплачуються: вхідні квитки, витрати на обіди, сувеніри…

*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні.

*Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

*** Туристи які находяться в алкогольному або наркотичному спянінні та поводяться некоректно можуть бути висаджені з автобуса без повернення коштів!!!

Есть небольшая игровая площадка. Вкусная домашняя еда. И замечательная программа.
Светлана, 38
Отлично организованный тур. То что надо на 3 дня и без мороки с проездами и бронированием. Ездим уже третий год.
Елена, 32

Оставить заявку!