Тур в Чернобыль на 1 день.

Таємничий Чорнобиль на 1 день.

Дати виїздів: 13.09, 27.09, 11.10, 25.10.

Програма туру:

06:00 відправлення з Житомира на комфортабельному автобусі (з аудіо, DVD) в напрямку Чорнобильської зони. Дорогою проходимо попередній інструктаж про дотримання правил радіаційної безпеки, поведінки в зоні і загальних положеннях нашого захоплюючого і пізнавального туру. Дивимося спеціально підготовлені відеоматеріали по темі чорнобильської катастрофи 1986 року.
08:00 посадка туристів у Києві.

10:00 – 10:20 прибуваємо на КПП «Дитятки», проходимо паспортний контроль, уважно слухаємо інформацію від представника зони, який буде нас супроводжувати по шляху нашого проходження, в’їжджаємо в 30 кілометрову зону.

10:20 – 11:00 Чорнобиль. Ви побачите, що клеймо місто-привид на Чорнобилі поставлено поспішно і це не зовсім відповідає дійсності. У Чорнобилі працює вахтовим методом кілька тисяч чоловік. Після прибуття в Чорнобиль вам випаде унікальна можливість зануритися в світ чорнобильської трагедії. Співробітники агентства нададуть вам унікальну кваліфіковану інформацію про минуле, сьогодення і майбутнє чорнобильської зони, дадуть вам відповіді на ваші запитання. Ви почуєте міфи і легенди, якими сповнена зона.

11:00 – 12:30 ознайомча екскурсія по м. Чорнобиль, відвідування Іллінської церкви, парку Слави, заїзд в річковий порт, відвідування меморіалу «Тим, хто врятував світ».

12:30 – 13:30 оглядовий майданчик сумнозвісного всьому світу четвертого реактора Чорнобильської АЕС. Ви зможете споглядати Саркофаг в такій близькості, що вам здасться можливим дотягнуться до нього рукою.
14:00 – 15:30 відвідування секретного об’єкта Чорнобиль-2 і РЛС «Дуга».
15:30 – 17:00  Прип’ять і ще раз Прип’ять… Піша прогулянка по місту-примарі, огляд будівель, сумнозвісний «парк атракціонів» і звичайно ж оглядове колесо. Багато-багато фото!!!

19:00 проходимо радіологічний контроль, виїжджаємо з зони в напрямку Житомира /Києва.

21:00 Прибуття до Києва (орієнтовно).
23:00 Прибуття до Житомира (орієнтовно).
Для участі в поїздці необхідно подати заявку, повідомивши ПІБ, дату народження (день, місяць, рік), серiю та номер паспорту, громадянство (дані необхідні для оформлення дозволу на в’їзд).

Екіпіровка — для поїздки потрібно бути одягненим по-похідному і бути готовим багато ходити і навіть лазити. Тобто обов’язкові штани, сорочка / футболка з довгим рукавом і закрите міцне взуття, бажано на товстій підошві. В залежності від погоди, Вам можуть знадобиться головний убір, куртка, светр, накидка від дощу, запасні шкарпетки. У Зоні категорично заборонено: шорти, бриджі, спідниці та сукні, відкрите взуття.

Для того, щоб ваші враження від поїздки були повніше й приємніше, не забудьте:

— ПАСПОРТ! – без нього на кордоні зони вас просто в неї не впустять
— накидку / парасолю на випадок дощу, запасні шкарпетки на випадок роси
— бутерброди, щось жувати в дорозі, і воду
— вашу особисту похідну аптечку.
і одягніть зручний одяг і високе туристське взуття по сезону.

Для Житомирян

1500грн. 1400грн.

Для Київлян

1700грн. 1600грн.

Связаться с нами!