Фестиваль повітряних куль Камянець-Подільський + October fest «Знову в небо». (28.09.19)

Фестиваль повітряних куль Камянець-Подільський.

Програма туру:
28.09.2019
Збір групи на пл. Перемоги в 3:15
Відправлення з Житомира 0 3:30
Прибуття в Камянець-Подільський о 10:00
Екскурсія по замку в Камянець-Подільському

Екскурсія по місту Камянець-Подільський
14:00 Обід. 
Вільний час.  
На фестивалі  в Камянець-Подільському традиційно проходить безліч грандіозних заходів, конкурсів, вуличних концертів та вистав. Особливого шарму набуває центральна міська ратуша, але ізюминкою стає Стара фортеця. У внутрішьому дворі зявляються лицарі, вельможні пани та прекрасні дами, фортеця набуває історичного вигляду.
Саме в Камянець-Подільскому в 1784 році відбувся перший політ повітряної кулі, наповненої гарячим повітрям. Тому саме тут в рамках святкуваня проходитиме міжнародний Фієста повітряних куль «Золота омега». Фестиваль «Oktoberfest, знову в небо!» Під час фестивалю всі бажаючі можуть здійснити політ на повітряній кулі і побачити Камянець-Подільський з висоти птшиного польоту.Тривалість польоту близько години.
В 21:00 відправлення в м. Житомир
Вартість туру: 700,00грн.
У вартість входить: дорога в обидва кінці, страховка, транспортні послуги для екскурсій, супровід групи по всьому маршруту.
Додатково: Вхідні квитки: Камянець-Подільська фортеця — 60 грн., послуги екскурсовода  80грн, обіди та сувеніри. 
Рекомендуємо — ЗРУЧНЕ ВЗУТТЯ!!!
*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

Leave a Comment