День Незалежності на Закарпатті. Виїзд з Києва та Житомира (23.08 — 27.08) ​

День Незалежності на Закарпатті. Виїзд з Києва та Житомира (23.08 - 27.08)

23.08.2019 19-00 посадка туристів в м. Києві (станція метро Житомирська, біля автосалону «INFINITI»)
21-00 посадка туристів в м. Житомир (автозаправка БРСМ навпроти автовокзалу)
24.08.2019 ≈ 9-00 год. прибуття в м. Ужгород, зустріч з екскурсоводом.
Година вільного часу на сніданок.
Збір групи біля автобуса, екскурсія по місту Ужгород.
На перехрестях українського, угорського та словацького кордонів розкинувся Ужгород – столиця Закарпаття, мультинаціональної області країни, одне з найкрасивіших міст Центральної Європи. Місто із славетним історичним корінням – адже бере свій початок ще в ІХ сторіччі , дуже довго було у володінні угорської корони і величалося Унгваром. Ми допоможемо Вам відкрити для себе таємничі величі і могутності казкового міста Ужгород. Тут Ви побачите дивовижну архітектуру, прогуляєтеся мальовничими провулками старовинного міста.

3 ДНІ

Немає можливості поїхати в відпустку? Тур вихідного дня саме для тебе!

ЗАКАРПАТТЯ

Найколоритніша перлина України.

СУПЕР ЦІНА!

Ми пропонуємо ціни доступні кожному.

Дати туру: 23.08–27.08.2019

Виїзд з Києва та посадка туристів в Житомирі.

Варіанти проживання в с. Верхні Ворота:


Готель «Троянда» (2-х, 3-х, 4-х місні номера зі зручностями)

Програма туру на день Незалежності Закарпаття:

Збір групи біля автобуса, екскурсія по місту Ужгород.
На перехрестях українського, угорського та словацького кордонів розкинувся Ужгород – столиця Закарпаття, мультинаціональної області країни, одне з найкрасивіших міст Центральної Європи. Місто із славетним історичним корінням – адже бере свій початок ще в ІХ сторіччі , дуже довго було у володінні угорської корони і величалося Унгваром. Ми допоможемо Вам відкрити для себе таємничі величі і могутності казкового міста Ужгород. Тут Ви побачите дивовижну архітектуру, прогуляєтеся мальовничими провулками
старовинного міста.
Час на обід
Відвідування музею-корчми деца у Нотаря. Корчма-музей «Деца у нотаря» є місцевою визначною пам’яткою Ужгорода. Це дуже незвичайний етно-ресторан, який туристи обов’язково відвідують, щоб не тільки насолодитися закарпатською кухнею, а й отримати заряд гумору і насолодитися особливим колоритом закладу «Деца у нотаря» . Це не просто ресторан, а цілий комплекс з безліччю залів і майданчиків Кожен зал оформлений по-різному і тільки одне об’єднує всі приміщення — .. це гумор і сатира Весь дизайн, кожна деталь і сама кухня просякнута фірмовим гумором.
Відправлення до термальних вод.
Купання в термальних басейнах «Золота Гора».
«Золота Гора» — це великий готельний комплекс одразу за Ужгородом. До Ваших послуг 5 басейнів- 3 термальних , дитячий та джакузі. По хімічному складу та температурі води відносяться до гарячих кремнієвих гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації.
18:00 Збір групи, та відправлення в с. Верхні Ворота.
19:30 Поселення в готелі «Троянда»
Вечеря.

25.08.2019
Сніданок, після якого Вас чекає автобусно-пішохідна екскурсія з відвідуванням гірськолижного курорту «Пилипець»: підйом на панорамному підйомнику на оглядовий майданчик гори Гимба (1491 м.)
Потім Вам надається можливість побачити унікальний водоспад Шипіт — один з найбільш повноводних і найпрекрасніших водоспадів не тільки Закарпаття, а й усієї України: виблискуючими каскадами вода падає з висоти 14 метрів. Кожен, хто стоїть біля водоспаду, обов’язково почує в його шепоті якусь із казкових легенд, якими так прикрашені історії екскурсоводів.
Відправлення в м. Сойми, дегустація мінеральної води.
На зворотньому шляху заїдемо в Закарпатське село Келечин, де знаходиться одне з найбільших на Україні родовищ залізистих мінеральних вод. В околицях села Келечин знаходяться три мінеральних джерела, мінеральна вода, яких відрізняється дуже оригінальним і яскраво вираженим смаком і … кольором — яскраво-оранжевим. Видовище фантастичне: мінералка витікає в струмок, роблячи його абсолютно помаранчевим!Відправлення на ще одну перлину Закарпаття о. Синевір
Синевір  — найбільше озеро Українських Карпат. Розташоване в Міжгірському районі Закарпатської області, в гірському масиві Внутрішні Ґорґани. Входить до складу Національного природного парку «Синевир».
Реабілітаційний центр бурого ведмедя. Де знаходяться тварини, які були вилучені з приватних зоопарків, які не відповідали умовам для іх утримання.
На території цента зараз знаходиться 12 ведмедів, які спокійно гуляють по території заповідника.
Вечеря. Вільний час (за бажанням відвідування сауни, відправлення на форелеву ферму, де у кожного буде змога власноруч зловити форель, а власник ферми за декілька хвилин для Вас її приготує на вугіллі).

26.08.2019
Сніданок. Звільнення номерів
Відправлення на екскурсію:
«Замок Шенборнів«
Виїзд в м. Берегово. Невід’ємною частиною історії міста є виноробство. Ще в період з XVII по першу половину XX століття в основі, оточуючих місто пагорбів були вирубані великі винні підвали. Відвідування одного з таких підвалів — частина запланованої нами екскурсії «Дегустація Закарпатських вин». Відвідаємо «Старий підвал», розташований в горі, по якій колись проходили північні кордони Римської імперії, і має солідний вік — понад 300 років.
Дегустація традиційних закарпатських вин, натурального соку і страв, а також огляд старовинного чинного винного підвалу і пристроїв для приготування вина і, звичайно ж, придбання вподобаних сортів вина — ось мета цієї екскурсії.
Завершенням цього екскурсійного дня стане відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття в с. Косино.
На території комплексу «Термальні води «Косино» розміщені сім басейнів, п’ять з них термальні. Температура в термальних басейнах +41 ° C. Термальні води в селі Косино, за складом є унікальними не тільки в Україні, а й у всій Європі за винятком води, якою лікуються у всесвітньо відомому санаторію «Гайдусобосло» (Угорщина).
Косино – 7 басейнів + 7 саун = 7 задоволень.
19:00
виїзд в м. Житомир/Київ
27.08.2019
04:00 прибуття в Житомир. 06:00 прибуття в Київ
*час вказаний орієнтовно

Вартість туру:

2200,00грн. — з людини, проживання в 3-х та 4-х містних номерах

2300,00грн. — з людини, проживання в 2-х місних номерах 

Дітям до 12 років — знижка 100,00грн

У вартість туру входить:

Проїзд комфортабельним автобусом єврокласу по маршруту: Київ-Житомир-Верхні Ворота-Житомир-Київ, проживання, 2 сніданки\2 вечері, медичне страхування, супровід по маршруту.

Додатково сплачується:

 Екскурсійно транспортні послуги:

— Ужгород — 150,00грн (діти 70грн)

— Шипот, Келечин, Сойми — 100,00грн. (діти 50грн.)

— Мукачево, Косино — 150,00 грн. (діти 70грн.)

Також додатково оплачуються: вхідні квитки, витрати на обіди, сувеніри…

*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні.

*Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

*** Туристи які находяться в алкогольному або наркотичному спянінні та поводяться некоректно можуть бути висаджені з автобуса без повернення коштів!!!

Есть небольшая игровая площадка. Вкусная домашняя еда. И замечательная программа.
Светлана, 38
Отлично организованный тур. То что надо на 3 дня и без мороки с проездами и бронированием. Ездим уже третий год.
Елена, 32

Оставить заявку!

Leave a Comment